Lütfen bekleyin...

 

Haberlerwww.borsagundem.com - Gençpa Aukey İle İş Birliği Yaptı – Gençpa Teknoloji

Türkiye’nin Akıllı Tedarikçisi” Gençpa, güvenilir tüketici
elektroniği ve mobil teknoloji aksesuarları tasarlayan ve geliştiren,
aynı zamanda Amazon’un en çok satan aksesuar markalarından Aukey ile
iş birliği yaptı.

Endüstri 4.0’ın gerektirdiği çözümlere odaklanan “Türkiye’nin Akıllı Tedarikçisi” Gençpa; donanım uzmanlığı ile en son teknolojileri birleştiren Aukey’in yenilikçi ürünlerini teknoloji meraklılarıyla buluşturuyor. Amazon’un en çok satan aksesuar markalarından olan Aukey ürün gamında; USB-C aksesuarlarından telefon merceklerine, bluetooth ses  ürünlerinden araç şarj kitlerine kadar dijital yaşam tarzını tamamlayıcı pek çok ürün bulunuyor.

15 yılı aşkın bir süredir iş ortaklarına ve bayilerine katma değerli hizmetler sunan Gençpa Teknoloji Grubu Genel Müdürü Ufuk Gürsoy yeni iş birlikleri hakkında; “Gençpa Teknoloji olarak, alanında en yenilikçi teknoloji firmaları ile iş ortaklığı yaparak ülke ekonomimize katkı sağlamak öncelikli hedefimiz. Bu markalardan biri olan ve birçok yenilikçi ürünü ile Orta Doğu,  Güney Doğu Asya, Kuzey ve Doğu Avrupa ve Latin Amerika’da 20’den  fazla ülkede dağıtım yapan Aukey ürünlerini satış ağımıza katmanın heyecanını yaşıyoruz. USB-C aksesuarları, telefon mercekleri, bluetooth ses  ürünleri ve araç şarj kitlerinden oluşan ürünlerini bayilerimiz ve e-ticaret sitemiz gepasite.com üzerinden sunuyoruz” şeklinde konuştu.

http://www.emlaktafark.com/gencpa-aukey-ile-is-birligi-yapti-70223.htmlhttp://www.tfxtarget.com.tr/SitePages/Haber-Detay.aspx?NewsID=20180214131533&isdlg=1http://www.borsagundem.com/anlik-borsa-haberleri/20180214131533

ADRESİletişim Adresimiz
TRUMP TOWERS RESIDENCE
Kuştepe, Mecidiyeköy Yolu Cd. No:12 /1601 Şişli/İstanbul
0850 305 09 00
TÜRKİYE'NİN AKILLI İŞ ORTAĞI3 Kıtadan 11 Markanın Türkiye Distribütörüyüz
https://gencpa.com/wp-content/uploads/2020/01/img-footer-map.png
SOSYAL MEDYASosyal Medya Hesaplarımız
Bize her yerden ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan ürünlerimizi, hizmetlerimizi takip edebilirsiniz.
ADRESİletişim Adresimiz
TRUMP TOWERS RESİDENCE Kuştepe, Mecidiyeköy Yolu Cd. No:12 /1601 Şişli/İstanbul
0850 305 09 00
TÜRKİYE'NİN AKILLI TEDARİKÇİSİ3 Kıtadan 11 Markanın Türkiye Distribütörüyüz
https://gencpa.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
SOSYAL MEDYASosyal Medya Hesaplarımız
Bize her yerden ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan kampanyalarımızı inceleyebilir, yarışmalarımıza dahil olabilirsiniz.
Görüşmeyi Başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhabalar, size yardımcı olmak için buradayım. Bayimiz olmak, fiyat listemizi almak ister misiniz? Sadece 1 dakikanızı ayırmanız yeterli.
Gençpa Teknoloji