Lütfen bekleyin...

 
Ticari Elektronik İleti Onayı

GENÇPA
Ticari Elektronik İleti Onayı

Ticari elektronik ileti onayı
Gençpa Teknoloji Hizmetleri ve İletişim Ticaret A.Ş. tarafından Müşterilerin Kişisel Verilerinin İşlenmesine Yönelik Aydınlatma Metni ve 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine onay verir ve bu kapsamda kişisel verilerimin ve/veya https://www.gencpa.com kullanımım sırasında oluşan kişisel verilerimin aşağıda amaçlar kapsamında işlenmesine açık rıza veririm.

*Gençpa Teknoloji Hizmetleri ve İletişim Ticaret A.Ş. ve Grup Şirketleri (5K Teknoloji Hizmetleri A.Ş., iFocus Teknoloji Hizmetleri A.Ş., Gökada İletişim A.Ş., YeniFikirAt, Myime Markaları) tarafından ihtiyaç ve tercihleri doğrultusunda tarafıma uygun indirimlerin, fırsatların ve özel tekliflerin belirlenebilmesi ve bu şirketlerin avantajlı ürün ve hizmetlerinden haberdar edilebilmem için "İzin Politikası" kapsamında kişisel verilerimin işlenmesini ve izin politikasında belirtilen taraflarla paylaşılmasını aksi tarafımca belirtilene kadar onayım mevcuttur.
* Kurumsal iletişim faaliyetlerinin planlanması ve icrası,
* Kurumsal pazarlama süreçlerinin planlanması ve icrası amacıyla veri analitiği çalışmalarının yapılması ve kişiye özel pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi,
* Kullanıcı memnuniyet aktivitelerinin planlanması ve icrası ve kullanıcı deneyiminin iyileştirilmesine yönelik faaliyetlerin yürütülmesi
* Hediye ve promosyon ve sair dergi/süreli yayın gönderimi

bt_bb_section_top_section_coverage_image
ADRESİletişim Adresimiz
TRUMP TOWERS RESIDENCE
Kuştepe, Mecidiyeköy Yolu Cd. No:12 /1601 Şişli/İstanbul
0850 305 09 00
TÜRKİYE'NİN AKILLI İŞ ORTAĞI3 Kıtadan 11 Markanın Türkiye Distribütörüyüz
https://gencpa.com/wp-content/uploads/2020/01/img-footer-map.png
SOSYAL MEDYASosyal Medya Hesaplarımız
Bize her yerden ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan ürünlerimizi, hizmetlerimizi takip edebilirsiniz.
ADRESİletişim Adresimiz
TRUMP TOWERS RESİDENCE Kuştepe, Mecidiyeköy Yolu Cd. No:12 /1601 Şişli/İstanbul
0850 305 09 00
TÜRKİYE'NİN AKILLI TEDARİKÇİSİ3 Kıtadan 11 Markanın Türkiye Distribütörüyüz
https://gencpa.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
SOSYAL MEDYASosyal Medya Hesaplarımız
Bize her yerden ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan kampanyalarımızı inceleyebilir, yarışmalarımıza dahil olabilirsiniz.