Lütfen bekleyin...

 

HaberlerTurkcell Akademi Gençpa Teknoloji Çalışanlarına 2 Binin Üzerinde Eğitim Verecek – Gençpa Teknoloji

Türkiye’nin Akıllı Tedarikçisi Gençpa, Turkcell ile önemli bir işbirliğine imza atarak Turkcell Akademi Kurumsal Eğitim Platformu’nu
kullanmaya başladı.

İş ortaklarına ve bayilerine sağladığı zengin ve yenilikçi ürün portföyü ile ‘Türkiye’nin Akıllı Tedarikçisi’ Gençpa Teknoloji, Turkcell ile iş birliğini başlattı. İş birliği kapsamında farklı kategorilerde eğitim içeriklerinin sunulduğu Turkcell Akademi Kurumsal Eğitim Platformu’nda, Gençpa Teknoloji’nin yönetim, satış operasyonu, teknik servis, insan kaynakları, idari birim, depo ve lojistik, finans birimlerinde görev alan tüm çalışanların faydalanabileceği 2 binin üzerinde eğitim verilecek. Bir yıl boyunca sürecek eğitimler çalışan gelişimi, finans, girişimcilik ve inovasyon, İngilizce, insan kaynakları, kişisel gelişim, KOBİ’lere kazandıran bilgiler, liderlik ve yönetici gelişimi, pazarlama, satış gibi pek çok farklı alanda olacak. Çalışanlar, eğitimlere herhangi bir süre ya da mekan sınırı olmaksızın, bilgisayardan ya da mobilden http://gencpa.akademim.com linkine, kendilerine ait tanımlanmış hesapları ile giriş yaparak katılabilecek.

Ufuk Gürsoy: “Çalışanlarımızın kişisel gelişim ve kariyerleri bizim için çok kıymetli”

2017 yılıyla beraber yeniden yapılanma sürecine girdiklerini belirten ve çalışanlarının kişisel gelişim ile kariyerlerinin Gençpa için çok kıymetli olduğunu vurgulayan Gençpa Teknoloji Genel Müdürü Ufuk Gürsoy, “Bu süreçte çalışanlarımızın kişisel gelişimleri ve kariyerlerine katkı sunmak için Turkcell ile önemli bir iş birliğine imza attık. Turkcell Akademi Kurumsal’ı tercih etmemizin en önemli nedeni kurumsal alanda oldukça kapsamlı bir online eğitim platformu olmasıdır. Tüm çalışanlarımızın 7/24 saat, istedikleri yer ve zamanda faydalanabileceği, birçok farklı alanı içeren kapsamlı bir program hazırladık. Eğitimlerin takibi, alacağımız raporlarla ölçümlenebilecek
ve çalışma arkadaşlarımızın kariyer planlamalarını etkileyecek” dedi. Turkcell ile uzun yıllardır önemli iş birliklerine imza attıklarını belirten Gürsoy, “Grubumuz bünyesinde faaliyet gösteren Genç İletişim de bir Turkcell iş ortağı ve Turkcell’in perakende bayi örgütüne dahil. Turkcell ile daha uzun yıllar, önemli iş birliklerine imza atmaya devam edeceğiz, iş birliğimize bir yenisini daha eklemiş olmaktan dolayı çok mutluyuz” şeklinde konuştu.

Kaynak: http://www.borsagundem.com/anlik-borsa-haberleri/20170927131641

ADRESİletişim Adresimiz
TRUMP TOWERS RESIDENCE
Kuştepe, Mecidiyeköy Yolu Cd. No:12 /1601 Şişli/İstanbul
0850 305 09 00
TÜRKİYE'NİN AKILLI İŞ ORTAĞI3 Kıtadan 11 Markanın Türkiye Distribütörüyüz
https://gencpa.com/wp-content/uploads/2020/01/img-footer-map.png
SOSYAL MEDYASosyal Medya Hesaplarımız
Bize her yerden ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan ürünlerimizi, hizmetlerimizi takip edebilirsiniz.
ADRESİletişim Adresimiz
TRUMP TOWERS RESİDENCE Kuştepe, Mecidiyeköy Yolu Cd. No:12 /1601 Şişli/İstanbul
0850 305 09 00
TÜRKİYE'NİN AKILLI TEDARİKÇİSİ3 Kıtadan 11 Markanın Türkiye Distribütörüyüz
https://gencpa.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
SOSYAL MEDYASosyal Medya Hesaplarımız
Bize her yerden ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan kampanyalarımızı inceleyebilir, yarışmalarımıza dahil olabilirsiniz.

Copyright © 2024 GENÇPA A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır. GENÇPA A.Ş bir Kayacan Holding Kuruluşudur.

Copyright © 2024 GENÇPA A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır. GENÇPA A.Ş bir Kayacan Holding Kuruluşudur.