Lütfen bekleyin...

 

HaberlerGençpada Akıllı Mülakat Dönemi – Gençpa Teknoloji

İş ortaklarına ve kullanıcılarına sağladığı zengin ve yenilikçi ürün portföyü ile “Türkiye’nin Akıllı Tedarikçisi” Gençpa Teknoloji önemli bir işbirliğine daha imza atarak Empatik İnsan Kaynakları ile anlaştı. Yapılan anlaşmayla Gençpa, işe alım süreçlerini Empatik Online Assessment Center aracılığıyla dijitalleştirdi. Gençpa, sektörün ilk akıllı video mülakat uygulaması HrWin’i ve İK süreçlerinde yaşanan dijital dönüşümle birlikte kişilik faktörü ile değer kavramını buluşturan ilk envanter PiT’i (Personality Item Test) kullanmaya başladı.

Gençpa’da “akıllı” mülakat dönemi başlıyor

Yeniden yapılanma sürecinde olan Gençpa’nın kurumsallaşma adına önemli bir adım daha attığının altını çizen Gençpa Teknoloji Genel Müdürü Ufuk Gürsoy “Bundan böyle Gençpa’da işe alım sürecindeki adaylar, kariyer.gencpa.com.tr üzerinden iş başvurusunda bulunabilecek. Başvuruda bulunan adaylar, 80 sorudan oluşan ve ortalama 15 dakika süren kişilik envanteri PiT’i çözecek. Bu envanter sonuçlarıyla adayın kişilik özelliği, onurlandırdığı değerleri, kişisel farkındalığı, yetkinlik ve pozisyona uygunluğu hakkındaki değerlendirme verilerine anında ve mobil olarak ulaşabileceğiz” dedi. Sektörün ilk akıllı video mülakat uygulaması HrWin ile aday mülakatlarında yeni bir döneme geçiş yaptıklarını belirten Gürsoy “Bundan böyle İnsan Kaynakları birimimiz zaman ve maliyetten tasarruf ederek, adaylarla istedikleri zaman-mekanda iş görüşmelerini bilgisayar ya da cep telefonları aracılığı ile gerçekleştirebilecek. Öte yandan PiT ve HrWin’in yanı sıra online yapılan yabancı dil, genel yetenek ve yazılım sınavları ile adayların daha bütüncül değerlendirilmesini de sağlayacağız” dedi.

Kaynak: http://www.maxihaber.net/gencpada-akilli-mulakat-donemi/

ADRESİletişim Adresimiz
TRUMP TOWERS RESIDENCE
Kuştepe, Mecidiyeköy Yolu Cd. No:12 /1601 Şişli/İstanbul
0850 305 09 00
TÜRKİYE'NİN AKILLI İŞ ORTAĞI3 Kıtadan 11 Markanın Türkiye Distribütörüyüz
https://gencpa.com/wp-content/uploads/2020/01/img-footer-map.png
SOSYAL MEDYASosyal Medya Hesaplarımız
Bize her yerden ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan ürünlerimizi, hizmetlerimizi takip edebilirsiniz.
ADRESİletişim Adresimiz
TRUMP TOWERS RESİDENCE Kuştepe, Mecidiyeköy Yolu Cd. No:12 /1601 Şişli/İstanbul
0850 305 09 00
TÜRKİYE'NİN AKILLI TEDARİKÇİSİ3 Kıtadan 11 Markanın Türkiye Distribütörüyüz
https://gencpa.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
SOSYAL MEDYASosyal Medya Hesaplarımız
Bize her yerden ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan kampanyalarımızı inceleyebilir, yarışmalarımıza dahil olabilirsiniz.

Copyright © 2024 GENÇPA A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır. GENÇPA A.Ş bir Kayacan Holding Kuruluşudur.

Copyright © 2024 GENÇPA A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır. GENÇPA A.Ş bir Kayacan Holding Kuruluşudur.