Lütfen bekleyin...

 

HaberlerAkıllı Telefon Kılıfına Gizlenebilen Selfy Drone Özellikleri ve Fiyatı - Detaylı İnceleme - Ne Oldu.com – Gençpa Teknoloji

Selfy Drone

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye de gelen Selfy Drone küçük olmasına rağmen HD kalitede kayıt alabilme özelliğine sahiptir. Telefon kılıfının içerisine gizlenen drone ani durumlarda çıkartılabilir olarak tasarlanmıştır. Diğer droneların aksine çok küçük bir boyuta sahip olan Selfy Drone’un tüm özelliklerini bu içeriğimizde bulabilirsiniz. İşte Selfy Drone hakkında bütün bilgiler;

 

1. İki adet kolay bir şekilde değiştirilebilen bataryaya sahip olan Selfy Drone, 500 mAh’lık batarya kapasitesine sahiptir.

2. Selfy Drone’un gövdesi karbon fiber ile güçlendirilmiştir. 68 gram ağırlığında 9.8 mm inceliğindedir.

3. Uygulaması ile kontrol edilen drone ile fotoğraf çekinmek istediğinizde telefon kılıfının arkasından kolay bir şekilde çıkarabilir, dilediğiniz gibi selfie veya fotoğraf çekebilirsiniz.

4. Havada otomatik olarak asılı kalma özelliğiyle karşımıza çıkan Selfy Drone, 720p video kaydı alabiliyor ve 13 MP kameraya sahip.

5. Bütün telefon boyutlarına uygun olarak tasarlanmış kılıflarıyla kullanıcılarını büyülemeyi başaran Selfy Drone’un kanatlarını kolayca katlayabilir, kılıfın arkasındaki kısma yerleştirebilirsiniz.

6. Selfy çubuklarının yerini alabilecek olan Selfy Drone 150 Dolar gibi bir fiyatla teknoloji severleri şaşırtmaya devam ediyor.

7. CES Fuarında tanıtılan ve insanların beğenisini toplamayı başaran Selfy Drone’un maksimum uçuş süresinin 5 dakika, menzilinin ise 15 metre olduğu söyleniyor.

8. Selfie Drone’u çalıştırmak için yapmanız gerekenler Drone’u kılıftan çıkarmak, havada doğru pozisyona getirmek ve düğmesine basmaktır.

9. Telefondan Drone’un uygulamasını açıktan sonra ekranı büyültüp küçülterek zoom özelliğini aktif hale getirebilirsiniz.

 

https://www.neoldu.com/selfy-drone-ozellikleri-37106h.htm

ADRESİletişim Adresimiz
TRUMP TOWERS RESIDENCE
Kuştepe, Mecidiyeköy Yolu Cd. No:12 /1601 Şişli/İstanbul
0850 305 09 00
TÜRKİYE'NİN AKILLI İŞ ORTAĞI3 Kıtadan 11 Markanın Türkiye Distribütörüyüz
https://gencpa.com/wp-content/uploads/2020/01/img-footer-map.png
SOSYAL MEDYASosyal Medya Hesaplarımız
Bize her yerden ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan ürünlerimizi, hizmetlerimizi takip edebilirsiniz.
ADRESİletişim Adresimiz
TRUMP TOWERS RESİDENCE Kuştepe, Mecidiyeköy Yolu Cd. No:12 /1601 Şişli/İstanbul
0850 305 09 00
TÜRKİYE'NİN AKILLI TEDARİKÇİSİ3 Kıtadan 11 Markanın Türkiye Distribütörüyüz
https://gencpa.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
SOSYAL MEDYASosyal Medya Hesaplarımız
Bize her yerden ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan kampanyalarımızı inceleyebilir, yarışmalarımıza dahil olabilirsiniz.

Copyright © 2024 GENÇPA A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır. GENÇPA A.Ş bir Kayacan Holding Kuruluşudur.

Copyright © 2024 GENÇPA A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır. GENÇPA A.Ş bir Kayacan Holding Kuruluşudur.